Úvod - Prezentácia

Spoločnosť LED-ROYAL-IT vznikla na základe dlhoročného skúmania a overovania potrieb obyčajných ľudí, pracovníkov vo výrobnej sfére, ako aj ich riadiacich a kontrolných orgánov pre kontrolu kvality výrobkov v rôznych výrobných odvetviach , kde kvalita podania a distribúcie svetla je nanajvýš jeden z najdôležitejších faktorov pre efektivitu a výsledok produktivity zamestnancov a v konečnom dôsledku aj celkového výkonu danej firmy.

Výsledky meraní a technických testov rôznych výrobcov LED-diód nás presvedčili k jednoznačnej spolupráci s firmou OSRAM,kde kvalita a životnosť zodpovedá potrebám priemyslu,administratívy a verejného osvetlenia ako jednotka na svetovom trhu.

Preto LED-ROYAL-IT je zameraná na vývoj a výrobu VYSOKO kvalitných LED svietidiel a LED predradníkov,ktoré dosahujú silnú svietivosť s nízkym príkonom a dlhou životnosťou.

Výsledok našej dlhodobej a usilovnej práce a spolupráce s partnermi, ktorými sú spoločnosti  SGS-TECHNOLOGIESGAMAalumíniumOSRAM atď., je pre našich zákazníkov takmer neoceniteľný:

                                                                * kvalitné osvetlenie
                                                                * nízka spotreba el. energie
                                                                * veľmi rýchla návratnosť vstupnej investície
                                                                * dlhá životnosť
Poznámka:
Naším cieľom nie je produkovať tzv. lacný odpad na tejto planéte,ale vyrábať dlhotrvajúcu kvalitu pre spokojnosť a pohodlie zákazníka.


 Riaditeľ a spol.

 

Partneri:
 SK   SK     SK
GAMAaluminium   PALCO IT, s.r.o.   Mjmmoto
         
DE   SK   USA
Osram LED technology included   SGS Technologies, s.r.o.                              Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 Katalóg výrobkov, našej výroky
       
         
Bonus William Hill
Bonus Ladbrokes

Copyright 2015 © LED ROYAL IT. All Rights Reserved. 
Created by: PALCO IT s.r.o. Industrial Technologies & Intellectual Technologies | Filip Palčo
Designed by: Vladimír Kačmár

Premium Templates